اتصال اسپاتیفای به Google Home

اتصال Spotify به Google Homeچه یک حساب Spotify رایگان و پر از تبلیغات داشته باشید و چه برای Spotify Premium هزینه پرداخت کنید. می توانید حساب Spotify خود را به Google Home متصل کنید. پس از انجام این کار، می‌توانید موسیقی خود را با دستورات صوتی کنترل کنید و آن را از طریق هر بلندگوی هوشمند Google که دارید پخش کنید.این مقاله به شما می آموزد که نحوه اتصال Spotify به Google Home چگونه است و چه مزایایی دارد.

اگر کاربر فعلی Spotify هستید که برای اولین بار یک Google Home راه‌اندازی می‌کنید، برای اتصال Spotify به Google Home باید برنامه Google Home را روی تلفن یا تبلت خود نصب کنید. قبلاً Google Home یا Nest داشته‌اید و اکنون می‌خواهید آن را به حساب Spotify خود پیوند دهید. می‌توانید این کار را در برنامه Google Home انجام دهید. این کارآسان است. تنها چیزی که نیاز دارید Google Home، اطلاعات حساب Spotify و تلفن هوشمند یا تبلت با برنامه Google Home است.

حساب Spotify را به Google Home متصل کنید

  1. برنامه Google Home را در آیفون یا تلفن Android خود راه اندازی کنید.
  2. روی علامت مثبت در سمت چپ بالای صفحه کلیک نمائید.
  3. روی «Music and audio» ضربه بزنید.
  4. در بخش خدمات موسیقی بیشتر، روی «Spotify» و سپس روی «Link Account» در پنجره بازشو کلیک کنید.
  5.  وارد حساب Spotify خود شوید.
  6. در قسمت شرایط و ضوابط، روی «Agree» بزنید.
  7. در صفحه Music، اکنون باید ببینید اتصال Spotify به Google Home برقرار است. و به عنوان سرویس موسیقی پیش فرض تنظیم شده است. اگر ترجیح می‌دهید سرویس دیگری را پیش‌فرض کنید، می‌توانید روی گزینه دیگری ضربه بزنید. پنجره را ببندید و شروع به گوش دادن به موسیقی کنید.

کنترل Spotify با استفاده از Google Home

 از طریق بلندگوی هوشمند گوگل خود می توانید دستورات زیادی به زبان انگلیسی ساده به Spotify بدهید. از آنجایی که بسیاری از کلمات و تغییرات را دریافت و اجرا می کند، باید آزادانه آزمایش کنید. اگر Spotify را به‌عنوان سرویس موسیقی پیش‌فرض خود مشخص کرده‌اید، دیگر نیازی نیست در انتهای سرچ صوتی کلمه «Spotify» را تکرار کنید. زیرا همیشه به طور ضمنی وجود دارد.

Spotify را به پخش کننده پیش فرض در Google Home تبدیل کنید

می‌توانید اسپاتیفای را پخش‌کننده پیش‌فرض در بلندگوهای Google Home و Nest خود قرار دهید. تا مجبور نباشید در پایان هر فرمان صوتی « Spotify» را تکرار کنید. (Google Home این گزینه را در اختیار شما قرار می‌دهد که وقتی می‌خواهید از آن  موسیقی پخش کند. برای موافقت فقط بگویید “بله”).

در برنامه Google Home، روی نماد تنظیمات در صفحه اصلی ضربه بزنید

روی Music ضربه بزنید.

Spotify را انتخاب کنید تا آن را به عنوان پخش‌کننده موسیقی پیش‌فرض برای بلندگوهای Google Home و Nest خود تنظیم کنید. همچنین میتوانید برای داشتن اکانت اسپاتیفای به راحتی از صفحه ی خرید اکانت اسپاتیفای از سایت اک تیک تهیه کنید و اکانت پرمیوم را تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست