ایمن کردن حساب اسپاتیفای در برابر هکرها

ایمن کردن حساب Spotify در برابر هکرها

ایمن کردن حساب Spotify در برابر هکرها یکی ازدغدغه های اصلی کاربران است. اسپاتیفای به عنوان بزرگترین سرویس پخش موسیقی در جهان، یکی از اهداف اصلی هکرهای اسپاتیفای است. صدها حساب اسپاتیفای هر روز hack می شوند و صاحبان آن ها به موسیقی و لیست های پخش خود دسترسی ندارند. در این مقاله، یاد خواهید گرفت که چرا و چگونه هکرها اکانت های اسپاتیفای را هک می کنند، چگونه می توانید از خود محافظت کنید و اگر چنین اتفاقی بیفتد، چه کاری باید انجام دهید.

حتما مسن ترها به یاد دارند. یک مجموعه موزیک که با دقت تنظیم می شد، زمانی مایه غرور و شادی بود. تصور کنید کسی بتواند که در بستر مجازی، آلبوم هایی را که با دقت تنظیم شده hack نماید. یا بدتر از آن، حساب کاربری شما مسدود شود. متأسفانه، افزایش قابل توجهی در دسترسی بدون مجوز به حساب های Spotify Premium دیده می شود. پس ایمن کردن حساب Spotify در برابر هکرها امری ضروریست.

شرکت‌های بزرگ اغلب توسط هکرها مورد حمله قرار می‌گیرند. و جای تعجب نیست که اسپاتیفای نیز هدف مجرمان سایبری  باشد. یکی از موارد دسترسی غیر مجاز این است که میلیون‌ها کاربر اسپاتیفای اطلاعات حسابشان فاش می شود.

چرا Spotify Premium من hack شد؟

گزارش‌های کاربران از مشترکان سطح  Premium تصویری وحشتناک را نشان می‌دهد. از حساب‌های اسپاتیفای برای گوش دادن به موسیقی به صورت رایگان استفاده می کنند. بسیاری از کاربران حساب پریمیوم را خریداری میکنند. درحالی که اطلاعات بانکی‌شان هنوز به این سرویس مرتبط است. در نظر بگیرید حسابشان هک شود. هکر می‌تواند به استفاده رایگان از حساب فرد ادامه دهد و هیچ راهی برای بازگشت حساب کاربری تان باقی نمی گذارد. اینها اهمیت ایمن کردن حساب Spotify در برابر هکرها را می رساند.

چرا هکرها اکانت های Spotify را هک می کنند؟

چرا هکرها اکانت های Spotify را هک می کنند؟

گاهی اوقات آنها حساب Spotify را hack می کنند تا آنها را به افراد دیگر بفروشند. انجمن‌ها و بازارهایی در اینترنت هستند که در آنها چنین حساب‌های دزدیده شده معامله می‌شود و برخی افراد به جای خرید اشتراک واقعی، این حساب‌های (ارزان‌تر) را خریداری می‌کنند.

یکی دیگر از دلایلی که این روزها اکانت های اسپاتیفای هک می شوند، استفاده افراد با هویت غیر واقعی از آنهااست. یک دلیل دیگر اینست که مثلا hacker ها با استفاده از اکانت Spotify یک فرد بی گناه، به طور مکرر موسیقی یک هنرمند را پخش می کنند. تا به طور مصنوعی تعداد استریم ها را افزایش دهند و درآمد کسب کنند.

یکی از موارد قابل توجه اخیر، فرنچ مونتانا خواننده رپ است که متهم به استفاده از این روش برای جعل استریم ها برای تبدیل آهنگ شکست خورده خود به یک آهنگ موفق شده است.

اگر اکانت اسپاتیفای شما هک شد چه باید کرد؟

برای ایمن کردن حساب Spotify در برابر هکرها، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید.

هنوز به حساب دسترسی دارید

با بازنشانی رمز عبور خود در یک پنجره خصوصی/ناشناس شروع کنید: مطمئن شوید که رمز عبور قوی ای را انتخاب کنید که در هیچ جای دیگری از آن استفاده نمی کنید. همچنین، رمز عبور هر چیزی که به حساب کاربری خود مانند فیس بوک، اپل یا ایمیل متصل است را تغییر دهید.

خروج از حساب Spotify در همه جا: می توانید این کار را با وارد شدن به صفحه حساب خود، اسکرول کردن به پایین و کلیک کردن بر روی Sign Out Everywhere انجام دهید. توجه داشته باشید که اثرگذاری کامل ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.

به اتصالات شخص ثالث خود بروید: وقتی در صفحه حساب هستید، به Apps بروید تا ببینید چه چیزی به حساب شما متصل است. به همه آنها بروید و دسترسی را حذف کنید. اگر بخواهید، می توانید بعداً آنها را دوباره وصل کنید.

اگر از طریق حساب Spotify به فیس بوک متصل هستید، باید در قسمت Social در تنظیمات، ارتباط خود را با حساب فیس بوک خود قطع کنید. رمز عبور فیس بوک خود را قبل از اتصال مجدد به Spotify تغییر دهید.

پس از انجام تمام این کارها، می توانید دوباره وارد Spotify شوید و هر برنامه ای را که می خواهید دوباره متصل کنید.

نمی توانید به حساب دسترسی پیدا کنید؟

متأسفانه، اگر نمی توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید، هیچ کاری نمی توانید انجام دهید. در عوض، باید با Spotify تماس بگیرید. آن‌ها اطلاعاتی را از شما جمع‌آوری می‌کنند تا ثابت کنند که حساب متعلق به شماست و حساب شما را دوباره فعال کنند.

مطلب یا فایلی در حساب از بین رفته است

اگر می توانید به حساب Spotify خود دسترسی داشته باشید اما متوجه شده اید که چیزهایی گم شده اند، کاری هست که می توانید انجام دهید. با اسپاتیفای تماس بگیرید، و آنها می توانند شما را از طریق فرآیند بازیابی موارد گم شده خود راهنمایی کنند.

آنها توصیه می کنند که یک اسکرین شات از رسید Spotify یا صورتحساب های بانکی خود داشته باشید، اما مطمئن شوید که شماره کارت اعتباری کامل، کد 3 رقمی یا تاریخ انقضای شما را نداشته باشد.

چگونه بفهمیم هکر ها به اکانت اسپاتیفای حمله کرده اند ؟

  • Spotify توصیه می کند به موارد زیر توجه کنید.
  • اگر رمز عبور شما دیگر کار نمی کند.
  • فهرست‌های پخشی دارید که شما اضافه نکرده‌اید یا فهرست‌های پخشی را از دست داده‌اید.
  • موسیقی در حال پخش است در حالی که شما آن را کنترل نمی کنید.
  • یک حساب فیس بوک اضافی به اکانت Spotify شما متصل است.
  •  ایمیل های فهرست شده شما تغییر کرده اند.
  • جدیدترین موسیقی‌ای که پخش کرده‌اید با موسیقی‌ای که به یاد داشته‌اید مطابقت ندارد.
  • اشتراک شما متفاوت به نظر می آید.
  • ایمیل هایی در مورد ورودهایی که نمی شناسید دریافت می کنید.
  • با بررسی مداوم تین موارد می توانید گامی موثر ایمن کردن حساب Spotify در برابر هکرها بردارید.

برای تهیه اسپاتیفای میتوانید به صفحه خرید اکانت اسپاتیفای مراجعه کنید تا اکانت پرمیوم اسپاتیفای را به راحتی داشته باشید و از امکانات این پلتفرم استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست