ترکیب لیست های پخش در اسپاتیفای

ترکیب لیست های پخش در Spotify

ترکیب لیست های پخش در Spotify به آسانی کپی و پیست کردن است. آهنگ های مورد نظر خود را کپی کنید. با قرار دادن آنها در یک play list جدید، می توانیم play list ها راترکیب کنیم. با استفاده از برنامه  Spotify در دسکتاپ. برای ترکیب play list، خیلی راحت از میانبرهای صفحه کلید رایانه خود برای انتخاب همه، کپی و جایگذاری استفاده کنید. در رایانه شخصی از کلید Ctrl و در مک از کلید Command استفاده می کنید.

روش های ادغام لیست های پخش در Spotify

برخلاف افزودن دستی هر آهنگ به طورجداگانه (حتما اطلاع دارید که افزودن آهنگ به صورت دستی فقط در نسخه موبایل امکان پذیر است) روشی که در ادامه خواهیم گفت یکی از راه های آسان برای ادغام پلی لیست هاست.

راه اول این است که همه آهنگ ها را از دو play list جداگانه انتخاب کنید و یک لیست کاملاً جدید ایجاد کنید. این یک نوع روش موقت است، اما روشی است که به خوبی کار می کند – به خصوص در دسکتاپ. در برنامه Spotify تلفن همراه برای iOS و Android، می‌توانید منوی گزینه‌ها را برای یک لیست پخش باز کنید و سپس افزودن به لیست پخش دیگر را انتخاب کنید. بیایید هر دو راه را مرور کنیم.

نحوه ترکیب لیست های پخش در Spotify نسخه دسکتاپ

برنامه دسکتاپ Spotify را باز کنید و دو لیست پخشی را که می خواهید ترکیب کنید پیدا کنید. معمولاً در سمت چپ برنامه ظاهر می شوند. با این حال، اگر دو لیست پخشی را که می خواهید ترکیب کنید ذخیره نکرده اید، از قسمت جستجو برای پیدا کردن آنها استفاده کنید. با استفاده از میانبر صفحه کلید Ctrl+A در ویندوز یا command+A در مک، همه آهنگ‌ها را از یکی از دو لیست پخشی که ادغام می‌کنید انتخاب کنید. فرقی نمی کند کدام یک.

در ابتدا همه آهنگ ها را از اولین لیست پخش انتخاب کنید. در هر نقطه از آهنگ های هایلایت شده راست کلیک نمایید. از گزینه‌هایی که ظاهر می‌شوند، نشانگر خود را روی افزودن به لیست پخش نگه دارید. از منوی باز شده، روی افزودن به لیست پخش جدید ضربه بزنید. این یک play list جدید با تمام آهنگ های انتخاب شده ایجاد می کند. در مرحله بعد، باید به لیست پخش دوم خود بروید و همه آهنگ های آن را اضافه کنید.

مرحله آخر

این است که به لیست پخش دوم خود بروید، همه آهنگ ها را از آن انتخاب کنید (با استفاده از Ctrl+A یا command+A)، و آن آهنگ ها را به play list مشترک جدید خود اضافه کنید. این کاراساساً نحوه ترکیب لیست های پخش در Spotify برای دسکتاپ است.

همه آهنگ های play list دوم به لیست پخش ادغام شده جدید اضافه شوند. مراحل بالا را دنبال می نمائیم. این بدان معناست که همه آهنگ‌ها را با استفاده از Ctrl+A یا command+A انتخاب کنید. روی آن‌ها کلیک راست کنید و نشانگر خود را روی Add to playlist  نگه دارید. منویی باز می شود. به جای افزودن به لیست پخش جدید، روی لیست پخش جدید کلیک شود. در این مورد، “لیست پخش جدید”  لیست پخش ادغام شده ماست.

نحوه ترکیب لیست های پخش در Spotify (اندروید و iOS)

برای ترکیب لیست‌های پخش در Spotify موبایل، به یکی از لیست‌های پخشی که می‌خواهید ادغام شوند بروید. برای گزینه های بیشتر، روی دکمه ⠇ ضربه بزنید. از گزینه هایی که در منوی زیر ظاهر می شود، افزودن به لیست پخش دیگر را فشار دهید. یک پلی لیست را از لیست موجود در صفحه افزودن به لیست پخش انتخاب کنید تا آن لیست های پخش را در Spotify ترکیب کنید.

برای تهیه اسپاتیفای میتوانید به صفحه خرید اکانت اسپاتیفای مراجعه کنید تا اکانت پرمیوم اسپاتیفای را به راحتی داشته باشید و از امکانات این پلتفرم استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست