طرح خانوادگی اسپاتیفای

طرح خانوادگی Spotify

طرح خانوادگی Spotify. طرحی که شش حساب با 15 دلار به شما می‌دهد. ویژگی‌ای را انتخاب می‌کند که شرکت می‌گوید مردم سال‌ها به دنبال آن بودند: کنترل‌های والدین.

به لطف حساب خانوادگی Spotify، می توانید به راحتی این سرویس را با حداکثر 6 نفر به طور همزمان به اشتراک بگذارید تا تمام خانواده بتوانند از آن لذت ببرند. با این حال، اگر فرزندان کوچک‌تری دارید، ممکن است بخواهید قرار گرفتن آن‌ها را در معرض محتوای نا مناسب، محدود کنید. در این مقاله نحوه استفاده از Spotify Parental Controls آورده شده است.

برای استفاده از کنترل‌های والدین باید در حال حاضر مشترک یک حساب خانوادگی Spotify Premium  باشید. اسپاتیفای برای خانواده های پرجمعیت مناسب است. اگر خانواده 6 نفره دارید، هنوز هم می توانید از Spotify Family  استفاده کنید. هر کس حساب خود را دارد. هر یک از اعضای خانواده همچنان دارای حساب Premium جداگانه با لیست‌های پخش و توصیه‌های خود هستند. شما یک پلی لیست خانوادگی دارید که شخصی سازی شده تا همه خانواده از آن لذت ببرند.

در طرح خانوادگی Spotify نمی‌توانید خوانندگان یا آهنگ‌های خاصی را مسدود کنید. فقط می‌توانید فیلتر محتوای نا مناسب را روشن یا خاموش کنید تا دسترسی به موسیقی مشخص ‌شده مجاز نباشد. شما مجاز نیستید که زمان استفاده را محدود کنید. نمی‌توانید مدت زمانی که اعضای خانواده‌تان می‌توانند هر روز از Spotify استفاده کنند را محدود کنید.

نحوه اضافه کردن افراد به طرح خانوادگی Spotify

در اینجا نحوه اضافه کردن عزیزانتان به برنامه‌تان آمده است.

 1. به قسمت نمایه بروید.
 2. ابتدا وارد سیستم بشوید.
 3. روی Account کلیک کنید.
 4. به پایین رفته و روی Premium Family کلیک نمائید.
 5. روی افزودن به طرح خانواده ضربه بزنید.
 6.  دعوت به Premium را انتخاب کنید.
 7. لینک را کپی کرده و برای اعضای خانواده خود ارسال کنید.

هنگامی که آنها پذیرفتند، بخشی از طرح خانواده Spotify Premium می شوند و می توانید تنظیمات محتوای نامناسب را در آنها را تغییر دهید.

نحوه تنظیم کنترل‌های والدین Spotify

هنگامی که عضو خانواده شما بخشی از حساب Premium Family شما است، می توانید به راحتی فیلتر نامناسب Spotify را تنظیم کنید و مطمئن شوید که آنها فقط نسخه های سانسور شده آهنگ ها را می شنوند. در اینجا چگونه است.

 1. روی نمایه ضربه بزنید.
 2. به Account خود بروید.
 3. به پایین رفته و روی Premium Family کلیک کنید.
 4. نام یکی از اعضای خانواده خود را انتخاب نمایید.
 5. روی گزینه Remove Explicit Content کلیک بزنید.

کاربر اکنون فقط می تواند موسیقی هایی را بشنود که به عنوان نامناسب برچسب گذاری نشده است. در غیر این صورت عناوین نامناسب آهنگ، خاکستری رنگ می شوند.

نحوه تنظیم کنترل والدین در حساب‌های خانوادگی Spotify

اولین قدمی که باید هنگام یادگیری نحوه تنظیم کنترل والدین در حساب‌های خانوادگی Spotify بردارید، ابتدا با افزودن اعضای خانواده به حساب Premium خانواده Spotify است… در اینجا نحوه افزودن اعضای خانواده خود به Spotify Family Premium  آورده شده است. .

فعال کردن طرح خانوادگی Spotify از طریق رایانه

وب سایت Spotify را در مرورگر وب خود باز کنید.

 1. اگر حسابی ایجاد نکرده‌اید، به سادگی برای آن ثبت‌نام کنید، اما اگر قبلاً یک حساب دارید، فقط وارد شوید.
 2.  روی نمایه کلیک نمائید.
 3.  در منوی کشویی، روی account کلیک کرده به پایین بروید.
 4.  Premium Family را لمس کنید.
 5. در ستون سمت چپ، روی Add to Family Plan ضربه بزنید.
 6.  بر روی Invite to Premium کلیک کنید. پیوندی ارائه می شود، آن را کپی کنید و برای عضو خانواده ای که می خواهید به طرح اضافه کنید ارسال کنید.
 7.  هنگامی که فرد عضویت در طرح خانوادگی Spotify را پذیرفت، به طرح اشتراک خانواده Spotify Premium اضافه می‌شود و شما به عنوان والدین روی حساب آنها کنترل خواهید داشت.

نحوه تنظیم کنترل والدین در Spotify Family Premium در موبایل

برای فعال کردن کنترل‌های والدین برای حساب‌های Premium Family در تلفن همراه، دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید:

 1. به وب‌سایت Spotify در مرورگر وب خود بروید.
 2. در گوشه بالا سمت راست، روی منوی همبرگر (دکمه سه خط) ضربه بزنید. سپس روی Log in ضربه بزنید و مشخصات حساب خود را وارد کنید.
 3.  روی منوی کشویی که می گوید Account Overview ضربه بزنید، سپس روی Premium Family ضربه بزنید.
 4.  در بخش People on his plan، روی حساب عضو خانواده که می‌خواهید کنترل کنید کلیک کنید.
 5.  در صفحه نمایه اعضای خانواده، می‌توانید «مجاز کردن محتوای صریح» را روشن یا خاموش کنید.

آنچه درباره حساب های خانوادگی Spotify بدانید

حساب خانوادگی Spotify شش حساب ممتاز را برای اعضای خانواده ای که زیر یک سقف زندگی می کنند ارائه می دهد. این برای بسیاری، عالی است، اما قبل از اینکه هزینه آن را بپردازید، خوب است که بدانید تحت این طرح پرداخت چه کاری می توانید انجام دهید و چه کاری نمی توانید انجام دهید.

 همه باید با هم زندگی کنند حساب خانوادگی Spotify فقط زمانی قابل اجرا است که همه در یک آدرس زندگی کنند. با عرض پوزش، اگر پسر شما در کالج است، کنترلی رو او نخواهید داشت، زیرا هر یک از اعضای خانواده باید محل زندگی خود را در حین ثبت نام تأیید کنند.

 شما نمی توانید استفاده از اعضا را محدود کنید. نمی توانید زمان استفاده توسط خانواده را محدود کنید.

  مسدود کردن آهنگ ها یا هنرمندان ممکن نیست. شما فقط می توانید محتوای غیراخلاقی را برای اعضا روشن و خاموش کنید.

 هر عضو حساب Spotify مخصوص به خود را دارد هر عضو خانواده هنوز هم حساب Spotify ممتاز خود را با لیست های پخش و توصیه های خود دارد.

برای تهیه اسپاتیفای میتوانید به صفحه خرید اکانت اسپاتیفای مراجعه کنید تا اکانت پرمیوم اسپاتیفای را به راحتی داشته باشید و از امکانات این پلتفرم استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست