چه کسی پلی لیست اسپاتیفای ما را دنبال و لایک می کند

چه کسی پلی لیست Spotify ما را دنبال و لایک می کند؟

چه کسی پلی لیست Spotify ما را دنبال و لایک می کند؟ اگر یک لیست پخش در Spotify خود دارید، ممکن است بخواهید این موضوع را بدانید.  لیست های پخش یکی از بهترین امکانات Spotify هستند که اشتراک گذاری موسیقی را با افراد مختلف آسان می کند. با باز کردن play list در Spotify و جستجوی تعداد فالوور/لایک در کنارعنوان و اطلاعات لیست پخش، می توانید متوجه شوید که چه تعداد از افراد، لیست پخش Spotify شما را دنبال می کنند.

اگرچه می‌توانید تعداد فالوورهای خود را ببینید، اما نمی‌توانید پروفایل‌های شخصی را ببینید. بسته به اینکه لیست پخش را در برنامه دسکتاپ، برنامه تلفن هوشمند و مرورگر وب مشاهده می کنید، تعداد فالوور/لایک در قسمت های مختلف نشان داده می شود. در تلفن هوشمند و مرورگر وب به آن «like» می‌گویند، اما در برنامه دسک‌تاپ «follower» نامیده می‌شود.

چطور بفهمیم چه کسی پلی لیست Spotify ما را دنبال و لایک می کند؟

Spotify فقط به شما امکان می دهد تعداد کل لایک های هر لیست پخش را مشاهده کنید. نمی‌توانید اطلاعات دقیقی درباره افرادی که لیست پخش شما را like  کرده اند ببینید. با دنبال کردن این مراحل می توانید ببینید چه کسی پلی لیست Spotify ما را دنبال و لایک می کند؟

  1. کتابخانه خود را انتخاب کنید و سپس روی نماد حساب کاربری خود کلیک کنید.
  2. سپس “View Profile” را انتخاب کنید و روی “Playlists” ضربه بزنید.
  3. تعداد کل لایک ها در زیر هر لیست پخش ظاهر می شود.

اسپاتیفای در سال 2013 به شما این امکان را داد که ببینید چه کسی لیست پخش شما را دوست دارد یا دنبال می کند. با این حال، این غول پخش موزیک آنلاین این ویژگی را حذف کرد و اجرای آن را متوقف نمود. شما می توانید لیست فالوورهای نمایه Spotify خود را ببینید، اما نه افرادی که لیست های پخش شما را دنبال می کنند.فقط قادر به دیدن تعداد آنها هستید.

 همچنان به دنبال هویت دنبال کنندگان اسپاتیفای

بعد از اینکه اسپاتیفای در سال 2013 این ویژگی را حذف کرد، از آن زمان درخواست اجرای مجدد این ویژگی در هیئت مدیره انجمن Spotify مطرح گردید. نزدیک به ده سال است که کاربران Spotify درخواست میکنند تا کاربران بتوانند ببینند چه کسی پلی لیست Spotify ما را دنبال و لایک می کند. 22000 کاربر به اجرای این قابلیت رای داده اند، اما Spotify اجازه آن را نمی دهد. آخرین باری که Spotify در این باب صحبت کرد به ژانویه 2019 بازمی گردد.

همچنان به دنبال هویت دنبال کنندگان اسپاتیفای

یکی از سخنگویان Spotify گفت: “ما این ایده را به عنوان “در حال حاضر نه” در نظر می گیریم، زیرا در اجرای این قابلیت هیچ فوریت و ضرورتی نمی بینیم. اگر شرایط به گونه ای تغییر کرد که صلاح دانستیم که این ویژگی را در اسپاتیفای اجرا کنیم، قطعا اطلاع رسانی خواهد شد.”

ممکن است سایت‌هایی را ببینید که به شما امکان می‌دهند ببینید چه کسی پلی لیست Spotify ما را دنبال و لایک می کند،تبلیغ می‌کنند. لطفا توجه داشته باشید که اکثر این سایت ها قانونی نیستند. Spotify راهی برای دیدن افرادی که لیست پخشی را در این سرویس لایک کرده اند یا دنبال کرده اند، قرار نداده است.

در نهایت، می توانید به سادگی ببینید چند نفر از یک لیست پخش در Spotify خوششان آمده است؟

مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برنامه Spotify را در تلفن، رایانه یا مرورگر وب خود باز کنید
  • یک play list را جستجو کنید یا یک لیست پخش را از کتابخانه (library ) خود باز کنید
  • در نزدیکی نام و اطلاعات لیست پخش به دنبال تعداد فالوور یا لایک بگردید

بسته به نوع برنامه Spotify که استفاده می کنید، تعداد در مناطق مختلف نشان داده می شود و به نام های مختلفی دیده می شود. نمونه های زیر را مشاهده کنید تا بدانید به دنبال چه چیزی و کجا باشید.

آیا میان برهایی وجود دارد که ببینیم چه کسی لیست پخش من را در Spotify دنبال می کند؟

یک گزینه جایگزین برای اینکه ببینید چه کسی لیست پخش شما را در Spotify دنبال می کند این است که ببینید چه کسی یا چه افرادی حساب شخصی Spotify شما را دنبال می کند.

اکثر لیست های پخش Spotify توسط کاربران Spotify ایجاد می شوند . اسپاتیفای سازنده لیست پخش، عنوان و اطلاعات لیست پخش را نشان می دهد. می‌توانید از این اطلاعات برای حدس زدن در مورد افرادی که لیست پخش شما را دنبال می‌کنند استفاده کنید. مثلا از این طریق که ممکن است لیست پخش آن شخص به سبک موزیک های پلی لیست شما نزدیک باشد.

برخی از شنوندگان همچنین ممکن است سازنده لیست پخش را دنبال کنند تا از لیست های پخش جدیدی که ممکن است اضافه کنند مطلع باشند و Spotify به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند مشاهده کنند چه کسانی حساب های کاربری Spotify خود را بروز می کنند.

برای تهیه اسپاتیفای میتوانید به صفحه خرید اکانت اسپاتیفای مراجعه کنید تا اکانت پرمیوم اسپاتیفای را به راحتی داشته باشید و از امکانات این پلتفرم استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست