کارت هدیه اسپاتیفای چیست؟

کارت هدیه Spotify

کارت هدیه Spotify برای نوجوانان، دانش‌آموزان و علاقه‌مندان به موسیقی ارزش بیشتری دارد. با بودجه محدود، می‌تواند دقیقاً همان چیزی باشد که آنها امیدوارند در مناسبت خاص خود دریافت کنند. یک کارت هدیه Spotify که از یک دوست یا یکی از عزیزان دریافت می‌شود. نشان می‌دهد که چقدر برای موسیقی، احترام قائل هستند. سعی می کنند آزادانه تر به موسیقی بپردازند.

دوستداران موسیقی آزادی انتخاب را دوست دارند. Spotify با امکان دسترسی به تقریباً  همه موسیقی‌هایی که تا به حال در یک رسانه دیجیتال وجود داشته است کاملاً مناسب است. کارت هدیه Spotify در انواع مختلف عرضه می‌شود. مناسب با پول رایج کشورها ساخته شده‌اند. این باعث می‌شود تجربه شخصی‌تر و در نتیجه خاص‌تر باشد.

خدمات کارت هدیه اسپاتیفای

Spotify یکی از آن شرکت هایی است که مدام هدیه می دهد. آرشیو موسیقی در حال گسترش آن روز به روز به رشد خود ادامه می‌دهد.  خدمات برتر آن چنان به این تجربه اضافه می‌کند که به سختی می‌توان استدلال کرد که ارزشش را ندارد. اگر کارت هدیه Spotify دریافت کرده اید، ممکن است ندانید که چگونه از آن استفاده کنید. با نحوه استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای آشنا می شویم.

گیفت کارت Spotify یک کادو دوست داشتنی است. که می تواند در هزینه اشتراک 9.99 دلاری ماهانه موسیقی Premium صرفه جویی کند. با اشتراک Spotify Premium، می‌توانید از عملکردهای اصلی Spotify رایگان فراتر بروید. موسیقی دانلود کنید. لیست‌های پخش شخصی‌سازی شده ایجاد کنید. به ترتیب آلبوم‌ها را گوش دهید و از همه بهتر، بدون آگهی به موسیقی گوش دهید.

کارت هدیه Spotify با هیچ محصول یا خدمات دیگری قابل تعویض نیست. فقط برای خدمات اشتراکی که در بالا توضیح داده شد قابل استفاده است. کارت‌ها منقضی نمی‌شوند و هیچ کارمزد عدم فعالیت یا هزینه خدمات اعمال نمی‌شود.

خدمات کارت هدیه اسپاتیفای

اگر کارت هدیه Spotify را از شخصی دریافت کرده اید و اکنون نمی دانید که چگونه از آن استفاده کنید، ابتدا باید به رایانه خود بروید، زیرا فقط می توانید گیفت کارت Spotify را به صورت آنلاین بازخرید کنید.

همچنین شایان ذکر است که شما فقط می توانید از گیفت کارت برای پرداخت هزینه اشتراک با قیمت معمولی استفاده کنید، بنابراین هیچ اشتراک دانشجویی یا نظامی Spotify وجود ندارد. در ادامه نحوه استفاده از کارت هدیه Spotify آورده شده است.

نحوه بازخرید و استفاده از گیفت کارت Spotify

استفاده از کارت هدیه Spotify در تلفن همراه و دسکتاپ به همین صورت عمل می کند. حسابی که کارت را بازخرید می کند باید تنظیمات منطقه ای داشته باشد که با محل خرید کارت هدیه مطابقت داشته باشد.

  1. در مک یا رایانه شخصی خود به www.spotify.com/redeem بروید و به حساب Spotify خود وارد شوید.
  2. پین یا کد را در پشت کارت هدیه خود وارد کنید. برای کد پستی، از کد پستی آدرسی که هنگام باز کردن حساب وارد کرده اید استفاده کنید.
  3. وقتی کارتان تمام شد، روی «ENTER CODE» کلیک کنید.

نحوه استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای

اطلاعات ارائه شده بر روی کارت را وارد کنید. سپس روی “ENTER CODE” کلیک کنید.

وجوه کارت بازخرید و به حساب شما واریز خواهد شد.

برای تهیه اسپاتیفای میتوانید به صفحه خرید اکانت اسپاتیفای مراجعه کنید تا اکانت پرمیوم اسپاتیفای را به راحتی داشته باشید و از امکانات این پلتفرم استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست