Repeat نمودن موزیک در اسپاتیفای

Spotify یکی از محبوب ترین سرویس های پخش موسیقی در جهان است. این اپلیکیشن توانسته  جامع ترین مجموعه های موسیقی موجود در هر پلتفرمی را جمع آوری کند. برای پخش تمام موسیقی های مورد علاقه خود یا حتی پادکست ها در Spotify، فقط به یک برنامه یا یک مرورگر وب نیاز دارید. با این حال، اگرچه استفاده از Spotify بسیار ساده و واضح است، اما مواردی وجود دارد که ممکن است بخواهید بدانید که چگونه انجام می شوند: مثلا، Repeat نمودن موزیک در Spotify، به خصوص اگر از گوشی هوشمند استفاده می کنید!

Repeat نمودن موزیک در Spotify

بنابراین، فکر کردیم ایده خوبی است که به شما بگوییم دکمه Repeat را در Spotify در ویندوز و همچنین در تلفن‌های هوشمند اندرویدی و آیفون‌ها کجا پیدا کنید: این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه یک آهنگ را در Spotify روی  وضعیت Repeat قرار دهید. می توانید این کار را روی موبایل یا دسکتاپ انجام دهید. قرار دادن یک آهنگ در حالت تکرار در Spotify به سادگی کلیک یک دکمه است. بستگی به دستگاهی که از آن استفاده می کنید دارد.

توضیح کلی

برای Repeat نمودن موزیک در Spotify دو بار پشت سر هم روی دکمه تکرار ضربه بزنید. می توانید این کار را با استفاده از نسخه دسکتاپ برای مک و رایانه شخصی یا برنامه تلفن همراه Spotify برای دستگاه های آیفون و اندروید انجام دهید.

 

Repeat نمودن موزیک در Spotify نسخه دسکتاپ

Repeat نمودن موزیک در Spotify نسخه دسکتاپ

Spotify .1  را در مک یا رایانه شخصی خود راه اندازی کنید. شروع کنید به گوش دادن به آهنگی که می خواهید چندین مرتبه Repeat شود.

  1. روی دکمه Repeat دو بار کلیک کنید. دکمه تکرار نمادی است که شبیه دو فلش است که یک دایره را ایجاد می کند. می توانید آن را در پایین پنجره Spotify در نزدیکی دکمه فوروارد، به راحتی پیدا کنید.
  2. دکمه سبز می شود و وقتی دو بار روی آن کلیک کردید یک “1” کوچک روی آن ظاهر می شود. این به معنی آن است که فقط آهنگ مورد نظر تکرار میشود. همچنین، یک بار روی دکمه Repeat کلیک کنید تا یک آلبوم یا لیست پخش را به جای یک آهنگ خاص در تکرار قرار دهید (دکمه بدون نماد “1” سبز می شود).
  3. برای خاموش کردن قابلیت Repeat، کافی است برای بار دوم دکمه تکرار را فشار دهید.

چگونه یک آهنگ را روی تکرار در دستگاه تلفن همراه قرار دهیم؟

  1. در دستگاه iPhone یا Android خود، برنامه Spotify را باز کنید و موسیقی مورد نظر برای تکرار را پخش کنید. اگر هنر آلبوم و کنترل‌های پخش روی صفحه نمایش قابل مشاهده نیستند، روی نام آهنگ در پایین صفحه ضربه بزنید.

Repeat نمودن موزیک در Spotify در ios

Repeat نمودن موزیک در Spotify در ios

در اینجا نحوه Repeat نمودن موزیک در Spotify هنگام گوش دادن، از طریق گوشی های iPhone آمده است:

1. Spotify را راه اندازی کنید.

2. آهنگ، آلبوم یا لیست پخشی را که می خواهید مکررا بشنوید پیدا کنید و پخش کنید.

3. یک بار روی نوار “در حال پخش” ضربه بزنید تا نام آلبوم و کنترل های Repeat بزرگ شود

4. یک بار روی نماد “تکرار” ضربه بزنید. همانطور که گفته شد، نماد “تکرار” مانند دایره ای است که توسط دو فلش تشکیل شده است. نماد سبز خواهد شد. برای تکرار آهنگی که در حال گوش دادن به آن هستید، دو بار پشت سر هم روی نماد “تکرار” کلیک نمائید. نماد سبز باقی می ماند و یک “1” کوچک روی دایره ظاهر می شود.

5. برای پایان دادن به حالت Repeat، کافی است دوباره روی نماد “تکرار” ضربه بزنید.

Repeat نمودن موزیک در Spotify در اندروید

برای تکرار یک آهنگ، لیست پخش یا آلبوم از طریق دستگاه Android خود این مراحل را دنبال کنید:

Spotify را باز کنید.

1. آهنگ، آلبوم یا لیست پخشی را که می خواهید مکررا بشنوید پخش کنید.

2. نوار “در حال پخش” را یک بار فشار دهید تا مشخصات آلبوم و کنترل های تکرار نمایان شوند.

3. برای ایجاد حالت تکرار آلبوم یا لیست پخش، روی نماد “Repeat” ضربه بزنید. نمادی شبیه دایره تشکیل شده از دو فلش. سپس سبز خواهد شد.

4. برای پخش آهنگی که در حال گوش دادن به آن هستید، نماد “Repeat” را دو بار پشت سر هم فشار دهید. نماد سبز باقی می ماند و “1” روی دایره ظاهر می شود.

5. برای پایان دادن به Repeat ، دوباره روی نماد “تکرار” ضربه بزنید.

آیا برای Repeat نمودن موزیک در Spotify به یک حساب پرمیوم نیاز دارم؟

در دستگاه های تلفن همراه، گزینه تکرار فقط برای کاربران ممتاز در دسترس است. با این حال، اگر در رایانه رومیزی به Spotify گوش می دهید، می توانید از ویژگی Repeat در حساب های رایگان استفاده کنید.

چند آهنگ را می توانم روی تکرار قرار دهم؟

اگر می خواهید چندین آهنگ را در تکرار قرار دهید، باید یک لیست پخش با آن آهنگ های خاص ایجاد کنید و سپس کل لیست پخش را در تکرار قرار دهید.

برای تهیه اسپاتیفای میتوانید به صفحه خرید اکانت اسپاتیفای مراجعه کنید تا اکانت پرمیوم اسپاتیفای را به راحتی داشته باشید و از امکانات این پلتفرم استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست