Shuffle کردن پلی لیست در اسپاتیفای

Shuffle کردن پلی لیست در Spotify (اسپاتیفای) تجربه ای متفاوت در گوش دادن به موسیقی. این امکان در پلتفرم های حاضر در دنیا بسیار لذت بخش و آسان است. در این مقاله با یکی از قابلیت های پلتفرم اسپاتیفای می پردازیم. جدا از نکات برجسته استاندارد، اسپاتیفای همچنین دارای یک ویژگی به نام Shuffle است که به شما امکان می دهد ترتیب ملودی ها را در لیست های پخش یا مجموعه های مورد علاقه خود تغییر دهید.

Shuffle کردن پلی لیست در Spotify

اما بسیاری از کاربران نمی‌دانند که شافل کردن پلی لیست در Spotify (اسپاتیفای)چگونه است؟ یا اگر این گزینه را در لیست پخش اسپاتیفای خود فعال کنند، چه اتفاقی می‌افتد؟ به همین دلیل است که من این مقاله را می نویسم و هر اطلاعات ممکن مربوط به تصادفی کردن لیست های پخش Spotify را در اختیار شما قرار می دهم.

Shuffle به چه معناست؟

هنگامی که یک لیست پخش Spotify را به حالت تصادفی یا شافل تنظیم می کنید، تمام موسیقی های موجود در آن لیست پخش اسپاتیفای به صورت دلخواه پخش می شود. شافل کردن یک لیست پخش اسپاتیفای  روشی عالی برای گوش دادن به موسیقی است ، زیرا ترتیب لیست شما را تصادفی می کند و هر بار تجربه شنیداری متفاوتی ایجاد می کند. تصادفی کردن لیست پخش Spotify بسیار ساده است  فقط روی نماد پخش (پلی) در پایین صفحه کلیک کنید یا ضربه بزنید. شافل کردن یک لیست پخش اسپاتیفای، چه از اپلیکیشن موبایل و چه از برنامه دسکتاپ استفاده کنید، یکسان به نظر می رسد.

لازم به ذکر است که اگر برای عضویت در Spotify Premium هزینه ای پرداخت نکنید، نمی توانید از امکان شافل کردن پلی لیست در Spotify (اسپاتیفای) استفاده کنید.

فعال کردن گزینه Shuffle اسپاتیفای در دسکتاپ

برای Shuffle کردن پلی لیست در Spotify (اسپاتیفای) دسک‌تاپ، نماد فلش‌های متقاطع را که در سمت چپ دکمه برگشت به عقب در نوار Now Playing قرار دارد، بزنید. اگر روشن باشد رنگ آن باید سبز باشد و نقطه ای سبز رنگ هم زیر آن نمایان می شود.

برای خاموش کردن آن، کافی است دوباره روی آن کلیک کنید تا خاکستری به نظر برسد.

فعال کردن گزینه شافل Spotify در موبایل

برای Shuffle کردن پلی لیست در Spotify (اسپاتیفای) موبایل خود، می توانید نماد “Shuffle Play” را فعال کنید. اگر نسخه Premium دارید، می‌توانید روی هر آهنگی از آلبوم یا لیست پخش اسپاتیفای ضربه بزنید و آهنگ‌ها به ترتیب فهرست‌شده شروع به پخش خواهند کرد. همچنین می توانید شافل را از نوار Now Playing خاموش و روشن کنید. وقتی سبز شد و نطقه سبز هم نمایان شد یعنی روشن است

فعال کردن گزینه شافل Spotify در موبایل

در صورتی که نماد شافل را نمی بینید، منوی زمینه (3 نقطه در بالا سمت راست) را برای گزینه های بیشتر بررسی کنید.

به همین سادگی میتوانید در پلی لیست خود تنوع ایجاد کنید و به موزیک های مورد علاقه تان گوش بدهید.

برای تهیه اسپاتیفای میتوانید به صفحه خرید اکانت اسپاتیفای مراجعه کنید تا اکانت پرمیوم اسپاتیفای را به راحتی داشته باشید و از امکانات این پلتفرم استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست